سخن روز : دلهايتان را از دنيا بيرون كنيد , قبل از اينكه آنها را از بدنتان بيرون كنند!

معرفـی وب سایت گرافیک

از جستجو خسته شده اید؟دنبال ابزار گرافیک میگردید؟بلد نیستید از فتوشاپ استفاده کنید و به دنبال اموزش هستید؟برگ گراف پیشنهاد ما به شماست،فقط کافیه روی دکمه ورود کلیک کنید،به همین سادگی;;).

طراحي كاتالوگ ديجيتال

 

مجله ديجيتال يا همان  چاپ كاتالوگ ديجيتال از شيوه هاي نوين در جهان تبليغات امروز است كه هر روز طرفداران بيشتري را از ميان مخاطبان جذب كرده و مورد استقبال بسياري از افراد قرار گرفته است . مخاطبان ان كه همان شركت هاي عظيم تجاري ، خدماتي ، تبليغاتي و حتي مخاطبان خانگي هستند . هر كدام تلاش مي كنند با طراحي كاتالوگ ديجيتال پيام تبليغاتي خاص خود را ارسال كنند و كالاها و خدمات خود را به سايرين معرفي كنند .

انتخاب فعال بودن و زيبايي به جاي سادگي

بايد بپذيريم كه شيوه هاي مطالعه ، گوش دادن و مشاهده كردن همگان به شكل گسترده اي در حال دگرگوني است . پس به كار گيري ،طراحي كاتالوگ  ديجيتال مطلوب ترين شيوه جهت جلب نظر كاربران تازه ، نگهداري كاربراني كه اكنون مشتري هستند و با اهميت تر از همه ، بودن و ماندن در هماوردي با همكاران است.

با طراحي كاتالوگ ديجيتال اين امكان را مي يابيد كه با هزينه مقرون به صرفه به جهان فناوري ورود يابيد. از ياد نبريد مخاطبان و مشتريان از كاتالوگ ديجيتال شما به سهولت چاپ كاتالوگ بهرمند مي شوند . با اين فرق كه ابزارها و دستمايه هاي زيادتري به آن ها داده مي شود و در برابر ان مبلغ صرف شده شما به شدت كم مي شود . براي اينكه كه ديگر ملزم به پرداخت هزينه براي چاپ كاتالوگ، توليد و توزيع ، طراحي بروشور و طراحي پوستر خود نيستيد. كافي است يك بار و براي هميشه طراحي كاتالوگ ديجيتال را انجام دهيد تا آن را به دست هزاران و ميليون ها مشتري برسانيد. در صورتي كه در شيوه هاي چاپي شما براي هر كدام از خدمات تبليغاتي مبلغ جداگانه مي دهيد .

در ايران هم همراه استفاده نمونه هاي مالتي مديا در سبك سنتي ، تعرفه طراحي كاتالوگ ديجيتال مورد پذيرش بسياري از افراد در حيطه چاپ و نشر است . امكان دارد علت اين پر طرفدار بودن و استقبال چشم گير از كاتالوگ ديجيتال موارد زير باشند كه عبارتند از :

– كم شدن هزينه ها

– حفاظت از محيط زيست

– صرفه جويس در زمان

كاربرد كاتالوگ ديجيتال

طراحي كاتالوگ ديجيتال كاربرد هاي بسياري دارد . استفاده هايي مانند تبليغ كار شركت، بروشور كالا، تبليغات كالاهاي منحصر به فرد ، راهنماي كالاها، معرفي نامه، كتابچه هويت سازماني ، شناسايي خصوصيات يك كالا و … . برخي اوقات لازم است تا بعضي از اين استفاده ها هم با هم ديگر تركيب شوند. مثلا در صفحات نخست اين كاتالوگ معرفي نامه و هويت سازماني و در اخر ان تبليغات كالاها و خدمات را بياوريد.

خصوصيات كاتالوگ ديجيتال

كاتالوگ ديجيتال بر عكس كاتالوگ هاي چاپي منقضي نمي شود و خرابي ندارد. همين طور به شكل يك فايل PDF با حجم اندك به سهولت امكان دانلود توسط مخاطبين شما و يا امكان پيوست شدن در ايميل را دارد . به علت ديجيتالي بودن فرمت اين كاتالوگ، كاربران قادرند صفحات را بزرگ كرده و به سهولت آن را ببينند و بخوانند .لازم نيست نگران باشيد ، اين كاتالوگ امكان قيمت چاپ ديجيتال را هم براي كاربران سنتي شما دارد.

طراحي كاتالوگ ديجيتال افراگرافيك

اين بار طراحي كاتالوگ  شركت افراگرافيك با همراهي و مشورت هم ، با سليقه هاي گوناگون و با تجربه و تخصص در اين حيطه به طراحي اين چنين چاپ مجله ديجيتال هايـي مشغول اند تا بشود از اين راه توجه مخاطبان بيشتري را به خود جلب كرد .شما قادر هستيد نسخه تصويري را و يا فايل پي دي اف يا فايل ورد بروشور يا كاتالوگ هاي خود را به شكل زيبا و با عكس هاي گرافيكي به ما ارائه دهيد تا كاتالوگ ديجيتالي شما را با حجمي كم در جهان اينترنت بي هيچ محدوديتي در وقت و مكاني با مبلغي بسيار مقرون به صرفه نشر دهيم تا ديگر دلواپس دير رسيدن و يا نرسيدن تبليغات خود به دست كار بران نباشيد.

تيم افرا گرافيك با تخصص و نوع اوري بسيار زياد اماده است تا به شما در ارائه انواع تبليغات چاپي و ديجيتالي كمك كند . تيم ما از اول ايده پردازي تا طراحي و تحويل پروژه همراه شما خواهد بود تا به برايند مطلوب خود كه همان قله موفقيت است دست يابيد . دقت داشته باشيد مبلغ پرداختي شما در ازاي هر يك صفحه است و كمترين تعداد صفحات براي طراحي كاتالوگ ديجيتال 3 صفحه مي باشد. هزينه چاپ كاتالوگ ديجيتال كاملا مقرون و به صرفه است.

 منبع

 

  • تاریخ ارسال : شنبه 12 بهمن 1398 , ۰۷:۲۴
  • نظرات : 0