سخن روز : دلهايتان را از دنيا بيرون كنيد , قبل از اينكه آنها را از بدنتان بيرون كنند!

معرفـی وب سایت گرافیک

از جستجو خسته شده اید؟دنبال ابزار گرافیک میگردید؟بلد نیستید از فتوشاپ استفاده کنید و به دنبال اموزش هستید؟برگ گراف پیشنهاد ما به شماست،فقط کافیه روی دکمه ورود کلیک کنید،به همین سادگی;;).

طراحي كاتالوگ و بروشور تبليغاتي

 

چاپ كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي  دغدغه بسياري از شركت‌ها در زمان شنيدن خبر برگزاري نمايشگاه است . در صورتي كه زمان نداريد و هدف خود را براي نمايشگاه فعلي مشخص نكرده ايد بهتر است  اين مقاله را تا انتها بخوانيد .بسياري از شركت‌ها وضعي همانند شما دارند و هنوز تصميم نگرفته اند در نمايشگاه چه كالايي را ارائه دهند .

 

بايد اين نكته را مورد توجه قرار داد كه قبل از سفارش طراحي كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي فرق بروشور و كاتالوگ را بدانيد . بروشور و كاتالوگ تفاوت هايي دارند , اصولا كاتالوگ در هشت صفحه به بالا است و اطلاعات كامل تر، توضيحات دقيق ، براي معرفي كليه خدمات يك شركت استفاده مي شود . كاتالوگ تبليغاتي در مكان هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد ، اما بروشورهاي تبليغاتي دربردارنده اطلاعات از يك يا چند محصول يا يك مكان هستند و شايد فقط مخصوص يك نمايشگاه خاص باشد , طراحي جذاب و همچنين رنگ با كيفيت و استفاده ازمتريال مرغوب از ويژگي هاي چاپ بروشور و كاتالوگ حرفه اي است. در بروشور تبليغاتي از كاغذ گرماژ پايين استفاده مي شود و هزينه چاپ بروشور به قيمت چاپ كاتالوگ ارزان رنگي كمتر است ، و با چند خط تا به صورت تاشو در مي آيد ، فاقد صحافي منگنه يا چسب … مي باشد . چاپ بروشور هاي تبليغاتي به نشان داده شدن و ماندگاري برند تجاري شما كمك مي كند .

بسياري از افراد هر برگ تبليغي كه مي‌بينند را بروشور و هر مجله تبليغي با تعداد برگه هاي زياد را كاتالوگ مي نامند .

هزينه طراحي كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي

چاپ كاتالوگ فوري افراگرافيك كاملا بستگي به كيفيت متريال استفاده شده و بازه گسترده‌اي دارد . مثلا اگر شما براي طراحي آرم كارت ويزيت به ميدان بهارستان برويد حدود ۱۵ تومان براي شما هزينه مي‌شود اما اگر همين كار را در يك شركت تبليغي بزرگ انجام دهيد تا يك ميليون هم هزينه دارد.

براي اطلاع از قيمت چاپ كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي شركت افرا گرافيك با مشاوران ما تماس بگيريد يا از طريق سايت اقدام نماييد .

در همان ابتداي كار بايد معلوم كه شود كه شما تا چه اندازه مي خواهيد طرح برايتان وقت بگذارد يك كار ساده دم دستي ميخواهيد يا كار حرفه اي.

دو راهي كه براي سفارش طراحي كاتالوگ نمايشگاه وجود دارد اين است كه اول تنهايي يك شركت را ببينيد سفارش دهيد يا اول قيمت‌ها را ببينيد و سفارش دهيد در اين بين بسياري نگران هستند طرح بعد چاپ دلزده شان كند و ان را نپسندند . براي جلوگيري از اين احساس بايد قبل از طراحي نمونه هايي كه دوست داريد را نشان دهيد تا طراح بيشتر طبق سليقه شما پيش رود.

نكاتي مهم در طراحي كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي

رنگ بندي و هارموني جذاب ، استفاده از تصاوير جذاب ، استفاده از فونت هاي يكسان و سازماندهي در طراحي ، و در زمينه چاپ با كيفيت رنگي، صحافي و برش دقيق ، كاغذ مرغوب مقرون بصرفه مي باشد .

طراحي كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي خوب

– تصاوير هماهنگ با طراحي كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي باشد . در واقع عكس مناسب همان عكس در مورد صنعت و تجارت مورد نظر است كه عناصر خاص خود صنعت مورد نظر را دارد. در زمينه گذاشتن عكس به طراح خود اعتماد كنيم.

– متن هماهنگ با طراحي كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي . بسته به سايز كاتالوگ بايد متن خوب ويرايش شده ، كاملا خلاصه و پربار به طراح دهيد . طراحان مادر افرا گرافيك با سابقه درخشان در اين زمينه متن شما را به شكل بسيار خوب سر و سامان مي‌دهد . اما اين كار كار طراح نيست پس خودتان بايد به متر كاملاً واقف باشيد.

– سايز طراحي كاتالوگ و بروشور نمايشگاهي . اول مشخص كنيم كه كار فانتزي مي‌پسنديد يا كلاسيك . فانتزي ها همان سايز هايي است كه مرسوم نيستند مثل خشتي، مثلثي و …. و سايزهايي كه معمولا استفاده مي‌شوند 5 Aو 4 A و… هستند .

براي محاسبه هزينه چاپ كاتالوگ شركت افرا گرافيك طرح هاي خود را انتخاب كنيد و با مشاوره با طراحان ما طرح نهايي را اعلام كنيد.شركت افرا گرافيك آماده ارائه خدمات طراحي بروشور و كاتالوگ نمايشگاهي ، چاپ بروشور رنگي ، با هزينه مقرون به صرفه و همچنين طراحي تبليغاتي ، عكاسي تبليغاتي با كيفيت به مشتريان مي باشد.

منبع

  • تاریخ ارسال : شنبه 12 بهمن 1398 , ۰۷:۲۵
  • نظرات : 0